Web Çözümleri

SEO UYUMLU WEB TASARIM

Kurumsal firmalara yönelik vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimizden bir tanesi de seo uyumlu yönetilebilir web tasarım çalışmalarıdır. Web tasarım çalışmalarımız mobil cihazlar ile uyumludur. Web sitenizi doğrudan akıllı telefon ve tablet aracılığı ile yönetebilirsiniz. Google algoritmaları dikkate alınarak tasarlanan web siteleri SEO için özel olarak dizayn edilmektedir.

2007 tarihinden itibaren web tasarım projeleri geliştiren firmamız, alanında uzman SEO arama motoru optimizasyonu odaklı projeler geliştirmektedir. Kurumsal firmalar için özel olarak hazırlanan web sayfaları direkt olarak kullanıcı etkileşimine sahip tasarım yapısına sahiptir. Ayrıca SEO çalışmalarına özel olarak SEO ekibimiz ve web tasarım ekibimizin ortak yürüttüğü hizmetlerimiz dendir.

SEO amaçlı tasarlanan web sitesi projelerimiz, firmamızın kontrolü altındaki sunucularda barınmaktadır. SEO uyumlu web hosting paketine sahip web siteleri, arama motoru sonuçlarında daha kaliteli konumlara sahiptir. Bu yüzden firmamız bütün müşterilerimiz için SEO uyumlu, özel olarak optimize edilmiş barındırma hizmetleri vermektedir.