SEO’da Altın Değerinde Deneyim !

0

Hepimizin SEO kurallarına yönelik söyleyebileceği bir sürü kavram mevcut. Bu kavramların çoğu ise kulaktan dolma bilgiler. Hepimiz kendi deneyimlerimizi anlatmayı severiz. Lakin genel olarak anlatılmayanlar ise başarıya daha yakın olanlardır. Çünkü kimse tam olarak başarısını paylaşmak istemez. SEO’da bu tarz konuların içerisinde diyebiliriz. Çünkü hiç kimse yemeğinin sırrını vermek istemez. Sizlere Alıntı konu hakkında bir kaç ipucu veremeye çalışacağım. Bu SEO ipucu umarım sizlerinde isine yarayacaktır. Bir çoğumuzun başı özgün olmayan içeriklerle dertte diyebiliriz. Peki site dışı SEO çalışması yaparken içerik üretmekten sıkılıyor musunuz işte size güzel bir deneyim.

Sizlere bu yazıda sadece bir kavramdan söz edeceğim. Bu kavram ile web siteniz içerisindeki içerikleri gönül rahatlığı ile diğer sitelerde paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu paylaşımdan web siteniz zarar görmeyecektir.

<blockquote cite=”http://seobv.com/“>
Tanıtım amaçlı paylaşmış olduğunuz metinleri bu şekilde daha verimli hale getirebilirsiniz.
</blockquote>

HTML etiket yapısı olan blockquote alıntı yapıldığını işaret eden bir koddur. Web sitenizin içerik değerini düşürmeden web sitenize fayda sağlar. Kısa ama faydalı bir bilgi olduğunu düşündüğüm için sizinle paylaşmak istedim. Dilerseniz konu ile alakalı olarak yorum yaparak, daha faydalı hale getirebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

SEO’da Altın Değerinde Deneyim ! Özet

Sizlerle son derece eski fakat faydalı bir deneyimi paylaşmak istedim. Dilerseniz deneyip faydasını görebilirsiniz. Özgün içerik üretmekten sıkıldıysanız kullanabileceğiniz çok güzel bir yöntemdir. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Doğal ve etik bir SEO çalışması için blockquote etiket yapısını kullanabilirsiniz.

SEObv Paylaş

YAZAR HAKKINDA

YORUMUNUZ