SEO Paketleri

SEO paketleri ve SEO fiyatları web sitesine göre değişiklik göstermektedir. SEO paket fiyatlandırmaları tamamen çalışma yapılacak siteye göre baz alınır. Anahtar kelime bazlı çalışmalarımız rakiplerinize ve anahtar kelimelerinize göre fiyatlandırılmaktadır. SEO fiyatları ve paketleri hakkında detaylı bilgi için öncelikle web sitenizi bizimle paylaşınız. SEO çalışmalarımız web sitesine göre değişiklik göstermektedir. Web sitenize uygun fiyat ve paket uygulaması için öncelikle web sitenizin analiz edilmesi gereklidir.

SEO PAKETLERİ VE SEO FİYATLARI HAKKINDA BİZDEN DETAYLI BİLGİ ALINIZ

Web sitenize ve rakiplerinize göre SEO paketlerimiz değişiklik göstermektedir. Sabit fiyat ve paketlerimiz mevcut değildir. Çünkü bir paket belirlemek ve müşterilerimize o paketi satmaya çalışmak SEO da başarılı olmak için doğru bir seçenek değildir. Bu paketler genel olarak bir kısım çalışmaları devre dışı bırakacaktır. Bizleri çalışmalarımız sırasında yönlendirecektir. Paketlere bağlı kalmak doğru bir seçenek değildir. Genel olarak sektörde paket içeriği olarak yükselme garantisi veriyorlar. Yükselme garantisi gerek sizin açınızdan, gerek bizim açımızdan yeterli bir netice değildir. Bizler genel olarak yükselme garantisi değil, ilk sayfa garantisi veya ilk 3, hatta bazen ilk 1.sıra garantisi veriyoruz. Birinci sıra garantisi SEO da pek mantıklı olmadığı için genel tercihimiz ilk 3 dür. Rakiplere ve web sitenize göre değişiklik gösterebilecek ayrıntıları öncelikle size iletiyor, çalışmalarımıza bilginiz doğrultusunda başlıyoruz.


Kimlere SEO Danışmanlık hizmeti vermiyoruz ?
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasa dışı sayılan hiç bir sektöre hizmet sunmuyoruz. Lütfen tekliflerinizi bize sunmayın. Teklifiniz ne olursa olsun tarafımızdan kesinlikle çalışma yapılmayacaktır. Sadece kurumsal ve yasal firmalara yönelik hizmetler sunuyoruz.


SEO Paketi Seçimi nasıl olmalıdır?
Öncelikle biz bir pakete bağlı çalışmıyoruz. Web siteniz için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. SEO paketleri tamamen ticaret mantığı güden bir kavramdır. Bizler web sitenizi google arama sonuçlarında nasıl anahtar kelimelerinizde yükselteceğimiz ile ilgileniyoruz. Sizler için bir bütçe hesaplaması yapıyor planlamamızı ona göre yapıyoruz. Hedeflenen sıralama sonuçları için ne gerekiyorsa sizinle paylaşıyoruz. Sabit bir fiyat uygulamamız yoktur. Tamamen istenilen kelimenin popülerlik derecesine göre fiyatlandırma yapıyoruz.
Ne kadar süre çalışma yaptırmalıyım?
SEO da devamlılık önemlidir. Çünkü rakipleriniz sürekli çalışma yapıyor olacaktır. Web siteniz birinci sırada dahi olsa devamlılığı olmadığı sürece düşüşe geçmesi olası bir ihtimaldir. Kalıcı başarı için devamlılığı korumak gerekir. Ortalama 3 ay gibi bir sürede tamamen sonuç gösteren SEO hizmeti devamlılık gerektiren bir çalışmadır. Kesinlikle web sitem birinci sırada diye düşünerek SEO çalışmalarına son vermeyiniz. Çalışmaların sonlandırılması neticesinde zamana ve rakiplerinize bağlı olarak web siteniz sıralama kaybına uğrayacaktır.
Web siteme zarar verir mi?
Web sitenize yönelik yapılan çalışmalar etik davranışlar dışına çıkılmadığı sürece zararı yoktur. Peki nedir bu etik olmayan davranışlar diye soracak olursak; Genel olarak amatör SEO danışmanlık hizmeti veren kişiler tarafından tercih edilen, Forum tanıtım, yorum tanıtım, kopya içeriklerin çoğaltılıp sitelere dağıtılması, warez web sitelerinden alınan referans linkler, site içi kopya sayfalar diye sıralayabiliriz. Amatör çalışmaların temeli bunlardan oluşmaktadır. Bu tür çalışmalar etik olmamakla birlikte doğal çalışma mantığına aykırı davranışlardır. Bu tür çalışmalardan kaçınmanız, web siteniz için SEO çalışması yaptırmamanız dan daha hayırlıdır.
Hangi sitelere SEO gerekli değildir?
Tek sayfa web siteleri için SEO uygun bir seçenek değildir. Sezonluk hizmet sunan web sitelerine yönelik SEO hizmetlerine de sıcak bakılmaz. Çünkü SEO zaman alan bir hizmettir. 2 ay hizmet verecek web sitelerine SEO hizmeti sunulmaz. Kurumsal hizmet sunan firmaların web sitelerine SEO çalışması yaptırması faydalı olacaktır. Faydaları ise şöyle olur; Daha fazla ziyaretçi, kurumsal prestij, bulunabilirlik, markalaşma yada marka geliştirmeye yönelik faydalar sağlar. Kısacası SEO hizmetleri sizlere daha fazla müşteri ve kazanç sağlar. Üstelik SEO fiyatları diğer reklam giderlerinden daha uygun maliyetlere sahiptir.

SEO ÇALIŞMASI PAKETLERİ


SEO Paketleri yada SEO Fiyatları Nasıl Belirlenir

SEO paketiniz tamamen web sitenizin bulunduğu konuma, rakiplerine ve web sitesi analiz sonuçlarına göre fiyatlandırılır. Sabit bir paket satışımız yoktur çünkü sabit paketlerde genel olarak yükselme garantisi vardır ve size hiç bir katkısı olmayacaktır. Sabit SEO paketleri pek başarılı sonuçlar vermemektedir. Bizler araştırmalar sonucu web sitenize göre SEO fiyatı belirliyoruz. Çünkü biz böyle daha başarılıyız.


Siteme Yapılacak Çalışmalar Nelerdir?

Aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi web sitenize yapılacak çalışmaların bir kısmı şu şekildedir. Aşağıdaki çalışmalarımız SEO paketlerine yada SEO fiyatlarına göre değişiklik göstermeyen kalıplaşmış hizmetlerimizdir. Yani diyelim ki 1000 liralıkta 2000 liralıkta bir hizmet anlaşması yapılsa aşağıdaki çalışmaları da kapsamaktadır. Genel yapılması gereken çalışmadır. SEO fiyatını veya SEO paketini çalışma yoğunluğu ve çalışma stratejisi belirlemektedir.


SEO GRAFİK

Site içi Optimizasyon
Site içi optimizasyonu SEO paketlerimizi yada SEO fiyatlarımızı kapsayan genel çalışmalarımızdan biridir. İçerisinde web sitenizin içeriğine ve kodlamasına yönelik iyileştirmeler yapılmaktadır. SEO fiyatlarımız içerisinde aşağıdaki çalışmalar mevcuttur.

 • Resimler optimize edilerek en iyi hale getirilir.
 • Web sitenizin daha hızlı açılmasına yönelik çalışmalar yapılır.
 • Görseller ve Videolar Arama Motorlarının tanımlayabileceği biçimde düzenlenir.
 • CSS, JavaScript ve Html dosyaları optimize edilir.
 • Gerek duyulursa CDN yapısı kullanılır.
 • Google dostu basit url yapısı uygulanır ve düzenlemeler yapılır.
 • Başlıklar, etiketler ve açıklama metinleri düzenlenir en uygun hale getirilir.
 • Kopya içerikler tespit edilir yeni içerikler hazırlanır.
 • W3C kodlama yapısına uygun hale getirilir.
 • Mobil cihazlara uygun hale getirilir.

Yazamadığımız bir çok ayrıntı profesyonel SEO ekibimiz tarafından titizlikle aşama, aşama uygulanır. Web sitenizin başarılı sonuçlar elde etmesi için Site içi SEO çalışması yapılmalıdır. Ve Site dışı çalışmalar kadar ayrı bir öneme sahiptir.

Anahtar kelime
Web sitenizin en iyi sonuçları elde etmesi için, sitenize ait anahtar kelimelerinizi ve içeriğinizi hazırlıyoruz. Anahtar kelimelerinizin önemini Google robotlarına sinyal olarak algılamasını sağlıyoruz. İçerikleri önem sırasına göre değerlendiriyor ve web sitenize uyguluyoruz.

 • Anahtar kelimelerin düzenlemesi.
 • İçeriklerin anahtar kelime bazlı optimize edilmesi.
 • Site içi anahtar kelime bazlı çalışma.
 • Anahtar kelimelerin siteniz ile uyumlu hale getirilmesi.
 • Dış kaynaklara göre öncelik sıralaması.
 • Özgün içerikler tanımlanarak, anahtar kelimelerinizi özgün hale getirmek.
 • Url yapısının anahtar kelimeleri kapsaması.
 • H tag etiketlerine uygulanması.
 • Piramit şemasının uygulanması.

Daha bir çok nitelikli çalışma gerçekleştiriyoruz. Kendimize yönelik yapılan çalışmaları büyük bir dikkatle sizlere sağlıyoruz. SEO fiyatları mızın içerisinde yukarıda mevcut olan çalışmalar mevcuttur. Gönlünüz rahat olsun sizin için ne gerekiyorsa, elimizden geldiği sürece yapmaya hazırız.

Doğal ve Etik Link Mimarisi
Doğal ve etik çalışmalar doğrultusunda anahtar kelime bazlı link mimarisi oluşturuyoruz. Kesinlikle hızlı yükseliş amaçlayan, kısa süreli kalıcılık sağlayan çalımalar yapmıyoruz. Örneğin: Hack link tarzı çalışmalar yapmıyoruz. Bu tarz çalışmalar web sitenize zarar verir. Arama motorlarının web sitenizi spam site olarak algılamasını sağlar. Tamamen organik ve doğal yollar kullanılarak Link şemaları oluşturuyoruz.
Yüksek ziyaretçi kitlesi > daha fazla müşteri demek
SEO google arama sonuçlarında hızla yükselmesine yardımcı olacak en ideal çalışmadır. Sosyal medya reklamları ve Adwords reklamları dışında yürütülen çalışmalardır. Arama motorları üzerinden ziyaretçilere yönelik yapılır. Yüksek ziyaretçi kitlesi aynı zamanda daha fazla müşteri anlamına gelir. Satışlarınız yükselir, Daha fazla ürün ve hizmet pazarlamaya yardımcı olur. SEO fiyatlarımız ne olursa olsun içerisinde bulunan çalışmalarımızın başında gelmektedir.

Fiyatlarımız hakkında daha fazlası

SEO hizmeti fiyatlarımızı bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorularınız için uzman KURUMSAL SEO ekibibimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşterimiz olmasanız dahi bizleri arayıp sorularınızı yöneltebilirsiniz.

SEO Paketleri yada SEO fiyatları

SEO paketleri ve SEO fiyatları hakkında kısaca bilgi vermektedir. SEO hizmeti edinmek isteyen her kişinin bilmesi gereken bir kaç ayrıntıyı sizinle paylaşmaya çalıştık. SEO paketleri ve SEO fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. SEO paketleri web sitesine göre değişiklik göstermektedir. SEO fiyatları ve SEO paketleri ücretine göre değil, çalışma biçimine göre değişmektedir. Bizi arayarak size uygun fiyatları ile SEO hizmet edinebilirsiniz.

SİZE ÖZEL SEO ÇÖZÜMLERİMİZ İÇİN TEKLİF FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

Adınız

E postanız

Telefon Numaranız

Web Siteniz

Anahtar Kelimeleriniz

Detaylı Açıklama